LIGHTING / Table lamps / Table lamp 17277067
nr 1727 7067
TABLE LAMP
1930s. Height: 45 cm, slitage bruksslitage.
1930-tal. Höjd: 45 cm
Condition: slitage bruksslitage,
600
SEK 700
Monday September 29 2025
at 19:58:20
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr (Robot)
600 kr